Estructura Organitzativa

ORGANIGRAMA 

President

Francesc Faiges
president@cambratortosa.com

Director – Gerent

Francesc Minguell
fminguell@cambratortosa.com 

Secretari General Accidental

J. Pau Gisbert
secretarigeneral@cambratortosa.com

Àrea Internacional

Francesc Minguell
fminguell@cambratortosa.com

Àrea Internacional jurídic

Marta Torrents
internacionaljuridico@cambratortosa.com

Àrea de Comerç Interior, Turisme, Formació i Protocol

Carme Canalda
ccanalda@cambratortosa.com

Àrea d’Administració i Finances

Manoli Ferrer
mferrer@cambratortosa.com

Auxiliar Tècnic Àrees

Eva Montagut
emontagut@cambratortosa.com

Auxiliar Tècnic Àrea d’Administració i Finances/OGE

Stephane Vacheresse
oge@cambratortosa.com
tortosa@cambratortosa.com

Comunicació i Premsa

Eduard Prats
premsa@cambratortosa.com

Tècnic PICE

Toni López
pice1@cambratortosa.com

Tècnica PICE

Maria Rodriguez
pice@cambratortosa.com

Recepció i Suport Administratiu

Emma Cid
tortosa@cambratortosa.com

Màrqueting i Suport Comerç

Raquel Mendoza
rmendoza@cambratortosa.com